Nejnovější recenze ze sekce Tříkolky

Přidáno: 29. listopadu 2017

Zakoupeno v Priceorcan

• nízká cena
  • pěkný vzhled
  • praktická tříkolka s tyčí

Zopa ZooGo včelka

Zopa ZooGo včelka

Ověřený zákazník Špuntík Ověřený zákazník

Přidáno: 26. listopadu 2017

Zakoupeno v Špuntík

Darujeme vnoučkovi,zatím jsme nevyzkoušeli,ale moc nám líbí

Smoby 444238 fialovo ružová s vodiacou tyčou Be Move Fille

Smoby 444238 fialovo ružová s vodiacou tyčou Be Move Fille

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 20. listopadu 2017

Zakoupeno v MALL.CZ

• Snadná a rychlá montáž.

Smoby Be Move Dory s vodící tyčí modro žlutá

Smart Trike Delight 3 in1 TouchSteering zelená ST6550800

Smart Trike Delight 3 in1 TouchSteering zelená ST6550800

Přidáno: 19. listopadu 2017

Zakoupeno v Medvidkovehracky.cz

• tato trikolka je pro dite velice prakticka

Smoby Be Move Comfort Garden růžovo fialová

Smoby Be Move Comfort Garden růžovo fialová

Anonym Anonym

Přidáno: 19. listopadu 2017

• Plastové kolečka vydávají hrozný rámus
  • hůře se s tříkolkou zatáčí

Příště bych už nekupovala...

Puky Fitsch Caddy Play kiwi

Puky Fitsch Caddy Play kiwi

Ověřený zákazník Prodeti.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. listopadu 2017

Zakoupeno v Prodeti.cz

• vypadá bytelně
  • kvalitní zpracování
  • je větší, než jsme si mysleli

Uvádí se, že je tato tříkolka vhodná pro děti od jednoho roku, ale naší průměrně vysoké dceři je ještě velká, i když je jí už víc než rok a půl.

Smart Trike 619 Carnival Touch Steering 3v1 Zelená

Smart Trike 619 Carnival Touch Steering 3v1 Zelená

Přidáno: 30. října 2017

• Sklapovací stupačky
  • Kufřík na dobnosti
  • Lehká a zároveň stabilní
  • Nelze úplně zaaretovat přední kolečko a dítě,když se drží řídítek,tak zatačí

Celkově je tříkolka super, prcek jí doslova zbožňuje

Smoby 454011 Zooky Classique na reťaz červená

Smoby 454011 Zooky Classique na reťaz červená

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 30. října 2017

Zakoupeno v MALL.CZ

je velice hezka a pro děti v akorád jako vanoční darek super tip

Baby Mix s vodící tyčí modrá

Baby Mix s vodící tyčí modrá

• Funkčnost

Hodnotím fialovou verzi, ale je to stejný typ. Kombinace Polska a Číny je to největší zlo, které může existovat (příklad je značka GoClever) Po rozbalení nás čekalo promáčklé přední kolečko od vodící tyče. Materiál koleček je z měkčeného plastu a po první jízdě venku je značně odrbaný. Montáž je klasické "dodělej si sám" závity špatně vytočené, na jedné s os zadního kola byl zmačklý, takže nešla přes hrbol vložit do ložiska a musel jsem upravovat pilníkem. Vše vrže a kroutí se. Každý pohyblivý spoj je nutné namazat, jinak po vás při procházce koukají lidi, jako na blázny. Polstr, který se přidělává na patentky, měl pouze jeden druh patentů. Místo protikusů byly jen označené body fixem, zrcátko je nepoužitelné. Je to jen odřená stříbrná folie. Toto vozítko jsme hned po první jízdě vrátili zpět. Nemá ani poloviční cenu, než za kterou ji nabízejí eshopy.

Baby Mix s vodící tyčí violet

Injusa Body červená

Injusa Body červená

Ověřený zákazník Krteček s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 23. října 2017

Zakoupeno v Krteček s.r.o.

Tříkolka je hezká, ale jen když jsem ji poprvé viděla jsem si řekla, že některé díly budou brzy na víc kousků.
Ta ohrádka okolo sedátka, aby dítě nevypadlo je z tak tenkého plastu, že jsem zvědavá jestli přežije půl roku.
Spíš neeee.

Buddy Toys BPT 3010

Buddy Toys BPT 3010

Ověřený zákazník 4kids.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v 4kids.cz

• doporučuji zde nakupovat.

Mochtoys růžová s vodící tyčí

Mochtoys růžová s vodící tyčí

Ověřený zákazník 4kids.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v 4kids.cz

• Jsem velmi spokojená s obchůdkem.

• vzhled
  • opěrka a pásy

Tříkolka je krásná, šikovná, ale tříbodovy pás, ktrerý je přidělaný na opěrátko, které neustále padá opravdu zklamal... :(

Smoby 740300 Be Move Máša a medvěd

Smoby 740300 Be Move Máša a medvěd

Anonym Anonym

Přidáno: 14. října 2017

• Dají se zablokovat šlapky i řidítka. Možnost tlačit menší děti a větším odendat tyč a funguje jako kolo. Dvě možnosti sedadla pro menší a větší děti. Nastavitelné pásy.
  • Plastová kolečka dělají na ulici docela hluk. Složitější montáž pro ženu.

Až na hlučná kolečka nemám výtku. Dcera je nadšená i po půl roce od koupení.

Smart Trike 1460333 classic červená

Malatec s vodící tyčí růžová basic

Ověřený zákazník Priceorcan Ověřený zákazník

Přidáno: 12. září 2017

Zakoupeno v Priceorcan

• složité sestavení, nedostačující návod k sestavení tříkolky

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25