ZOPA Razor 3v1 Quartz Pink

TOP 3 v kategorii Tříkolky

ZOPA Razor 3v1 Quartz Pink

Dlouhá léta zábavy Děti si vybudují vztah ke všemu, co je provází od brzkého dětství. Dopřejte jim dlouhá léta s jedním kolem, které je bude provázet již od 1,5 roku jako...
1 399 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 512 493 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 249 155 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 488 recenzíDalší informace

2 let
Barva
růžové

• , zakoupeno v Alza.cz

Objednala sem si růžové. Bohužel při převzetí byl chaos a já si nezkontrolovala zboží. Doma jsem zjistila že je žluté, není růžově jak je psané v objednávce, na učtence. Zase takový problém to není a vracet to taky nebudu, mám to přeci jenom hodinu cesty do obchodu. Psala sem informativní email o tom co se stalo, s tím, že mě tedy mrzí taková situace. Přišla mi odpověď s tím, jak zboží vrátit, ale žádná přímá odpověď na můj napsaný email. V tomto ohledu jsem byla trochu zklamaná. Jinak rychlost a prodloužení vyzvednutí mojí objednávky byli ok.

Vodící tyč
Nosnost
25 kg
Věk od
2 let
Barva
růžové

Dlouhá léta zábavy

Děti si vybudují vztah ke všemu, co je provází od brzkého dětství. Dopřejte jim dlouhá léta s jedním kolem, které je bude provázet již od 1,5 roku jako tříkolka až do věku 5 let jako kolo. Tříkolka má možnost volby používání s vodicí tyčí či bez vodící tyče. Variantu s vodící tyčí oceníte na delších výletech, když dítěti dojdou síly samostatně šlapat.

Vozítko ideální na cestování

Nezáleží na tom, kterou variantu tříkolky Razor 3v1 zrovna používáte, její snadné složení z ní dělá skvělého společníka na cestování, a tak jí vždy můžete vzít s sebou na rodinný výlet, dovolenou nebo návštěvu.

Tříkolka, odrážedlo, kolo

•  fáze 1 (18–36 m) Tříkolka s nebo bez vodící tyče
  •  fáze 2 (36–48 m) Odrážedlo
  •  fáze 3 (48–60 m) Kolo

• Vhodné pro děti 1,5-5 let
  • Rychlé složení
  • Ideální na cestování
  • Tříkolka s nebo bez vodící tyče
  • Odrážedlo
  • Kolo
  • Nosnost 25 kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Alza.cz